by Tim » Fri 06 Jul 2012, 11:36
"Beste sportfans,
welkom terug voor een spannende wedstrijd tussen de subtoppers 'Walking Sad' en 'Soylent Greens'. Stilaan is het einde van de reguliere competitie in zicht en kunnen vooral de ondoden de punten gebruiken om nog kans te maken op de derde plaats. De Orcs kunnen uit deze match weinig plaatswinst meer slepen, maar zakken gaat zeker niet meer. Deze match is dus eerder een graadmeter om te zien of de teams klaar zijn voor de play-offs.
Ondanks de drukkende hitte buiten, is het in het ondode stadion lekker BloodBowl weer. De mummies zijn in vorm en er vliegt al dra een Black Orc van de middellijn naar de KO-box. Ook de andere Black Orc ziet sterretjes, maar mag nog even bekomen op het veld. De Ghoul verantwoordelijk voor het oprapen van de bal is even afgeleid door de Bloodweizer babe die van de zijlijn staat te zwaaien en faalt de pick-up. Veel meer dan wat herpositioneren kan de uitploeg niet doen. De Orc-dirtyplayer komt in actie, maar krijgt direct rood.
Er worden wat Ghouls diep gestuurd en een flank gekozen. De Orcs zetten druk op de bal en de mannen in de diepte. De ondoden komen in de problemen door een gefaalde poging een Ghoul in scoringspositie te ontzetten. De Blodge baldrager komt hierdoor naast de Soylent thrower te staan, die na enkele block-acties van teamgenoten, uiteindelijk de 1D probeert en het sterretje vindt. De bal komt achter een Black Orc te liggen. De ontzielden slaan er wel in om deze weg te blocken maar kunnen niet gaan lopen. Orc-blitzers omzwermen de baldrager, slaan hem weer neer en kunnen de bal oprapen. Toch kan er terug op geblockt worden en nemen de Ghouls terug de bal, deze keer met de intentie een pass te gooien, maar fumbelen deze. In de laatste minuten kunnen de Greens toch nog proberen te scoren door een chainpush, maar falen het doorgeven van de bal. 0-0 Is de ruststand.
De Soylents mogen dit keer beginnen met kloppen, maar bakken er niet veel van wanneer de Troll het ideale moment vindt om aan zijn tenen te pulken. Walking Sad zet lichte druk op de baldrager in een cage achter de scrimmage. Op dat moment kiezen de Orcs de flank, maar het gaat traag. Ze krijgen dan ook wel wat weerwerk, tot het moment dat de armourrolls beteren en er 2 casualties vallen. In de laatste beurt moet er normaal gezien een opening geblitzt worden om de baldrager veilig naar de endezone te loodsen, maar i.p.v wordt er een Mummie van de baldrager weggeblitzt. De 2 dodges, op een 3+ en 2+, lukken, alsook de 2 goings en het staat 0-1, ondanks deze geweldige flater.
Gunthers team maakt zich klaar om nog te scoren door zombies op te roepen, maar ze kwamen niet te voorschijn. De eindstand bleef dan ook 0-1, het was 1-2 in casualiteiten en 0-0 in Foulings."
De ondoden verdienden tenminste 1 touchdown in de eerste helft, maar konden nooit hun meerderheid uitbuiten. Gunter ziet zo ook extra punten onder zijn neus passeren, die hij nodig had om Tom en Mats bij te benen. Al bij al een beetje een zure wedstrijd dus, waarbij het nog zuurder had kunnen zijn als 1 van z'n Ghouls niet badly hurt was gegaan, maar meer schade opliep.
De Orcs zetten intussen hun serie van onverslaanbaarheid verder, nu ze in al hun terugwedstrijden nog niet geklopt geweest zijn. De laatste die hun nog konden kloppen, waren Davids Khemri. En laat dat nu net mijn laatste opponent zijn voor de play-offs. Bovendien verloor ik dan nog heel knullig dankzij een samba-actie. Het zou best kunnen dat ik door die verloren 2 punten een derde of vierde plaats in de ranking misgelopen ben. Ik heb dus iets goed te maken en David zal het geweten hebben.
Voorts geen FC gemaakt, maar ook geen tegen gehad van een naaste concurrent. De vuile schoen is nog altijd in zicht dus.